پیکوبای و امنیت در خرید آسان

اعتماد سازی زمینه ساز پیشرفت هر کسب و کاری است . تمامی محصولات پیکوبای از برندهای برتر جهانی بوده و هیچ کالای نامعتبری در این فروشگاه به فروش نمی رسد. چنانچه کالای خریداری شده مغایرتی با محصول سفارش داده شده از جانب شما داشته باشد پیکوبای تمامی مسئولیت آن را بر عهده میگیرد

فروشگاه اینترنتی پیکوبای دارای نماد اعتماد اکترونیکی از مرکز توسعه ی تجارت الکترونیکی اداره ی صنعت , معدن و تجارت و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و  درگاه پرداخت مستقیم از بانک ملت و پارسیان میباشد

بخش پشتیبانی مشتریان پیکوبای به صورت 24ساعته در همه ی ایام هفته پاسخگوی شما میباشد

دلیل قیمت پایین محصولات، واقع شدن این فروشگاه در سه شهر مرزی-تجاری پیرانشهر .سردشت و بانه ( مرز بین ایران و عراق و نزدیکی به مرز ترکیه) میباشد علاوه بر آن پیکوبای تمام محصولات را با حداقل سود ممکن ارائه میدهد تا بتواند شمار بیشتری از خدمات را به  مشتریان ارائه دهد.

تصاویر قرار داده شده در پیکوبای مطابق با جنس موجود در انبارهای ما و هیچ مغایرتی با آن ندارد و اعتماد شما به مجموعه رضایت شما را به دنبال دارد.

تلفن پشتیبانی مشتریان:

دفتر مرکزی پیکوبای 04444234102

آدرس دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی پیکوبای:

استان آذربایجان غربی، شهر پیرانشهر، خیابان امام، جنب مجتمع شادی

ضمانت اصالت و ارتقای کیفیت

تمامی محصولات موجود در سایت پیکوبای از برترین و اصلی ترین نمایندگی های فروش در خارج از کشور تهیه میشود و پیکوبای به شما این ضمانت را میدهد که جنس خریداری شده از جانب شما یک جنس برند و مطابق با برترین آپدیت های روز دنیاست.

از این رو پیکوبای اعلام می کند که تمامی اجناس واقع در فروشگاه دارای ضمانت بازگشت 7 روزه هستند و در صورت ایراد یا مغایرت هر محصول با محصول اصلی خریدار موظف است در سریع ترین زمان ممکن با کارشنان بخش پشتیبانی تماس گرفته و آنها را مطلع سازد.

پیکوبای مرجع خرید کالا از بازارهای جهانی

0